Epson Inner Finisher-P1
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 533 mm |
| Gross height (mm) | 194 mm |
| Gross weight | 13 kg |
| Gross width (mm) | 493 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 10 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 34 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2500 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Producer | Epson |
| Producer product name | Inner Finisher-P1 |
| Tare weight (kg) | 3 kg |
| Volume (m3) | 0.050977186 m |
| WEEE tax | No |

